Alois Wierer - Odpočinek v uličce

Olej na kartonu, 41x51 cm, signováno vpravo dole A. Wierer, rám.

1878, Praha – 1945, Praha
Žák Pražské akademie (1902-1904; prof. Fr. Thiele) Často se zabýval biedermajerovskými náměty. Rád tvořil díla ze staré Prahy. Žil a maloval taktéž v Americe. Zemřel na konci války. Motivy jeho obrazů se objevují i na žánrových a uměleckých pohlednicích.

4764. Odpočinek v uličce
Dražba ukončena:26.05.2016 18:22:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč