Alois Wierer - Harfenistka v zahradě

Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vlevo dole A. Wierer, rám.

1878, Praha – 1945, Praha
Žák Pražské akademie (1902-1904; prof. Fr. Thiele) Často se zabýval biedermajerovskými náměty. Rád tvořil díla ze staré Prahy. Žil a maloval taktéž v Americe. Zemřel na konci války. Motivy jeho obrazů se objevují i na žánrových a uměleckých pohlednicích.

3160. Harfenistka v zahradě
Dražba ukončena:25.11.2015 20:34:08
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč