Jaroslava Solovjevová - Komíny II.

Olej na plátně, 54x64 cm, signováno vlevo dole J. Solovjevová, rám.

1926, Praha

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

3073. Komíny II.
Dražba ukončena:26.11.2015 18:32:27
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč