Alois Lukášek - Stráně nad lomem

Olej na kartonu, 50x80 cm, signováno vpravo dole Lukášek, rám, zaskleno.

1911, Zlatkov - 1984, Medvědice
Žák AVU (1945-1949; prof. Otakar Nejedlý a Sychra. Hlavním motivem jeho tvorby je budovatelství a historické reminescence. Tvoří také panoramata Vysočiny a obrazy venkovských sídel. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám poškozen.

4537. Stráně nad lomem
Dražba ukončena:25.05.2016 19:06:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 500 Kč