Alla Cherupina - Buldoček

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole A. Cherupina 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

92600. Buldoček
Dražba ukončena:12.04.2023 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč