Aljo Beran - Ploumanac'h (Bretaň)

Olej na plátně, 56x76 cm. Signováno vpravo dole A. Beran Rámováno.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

doporučujeme
123404. Ploumanac'h (Bretaň)
Zbývá:9 dnů, 6 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč