Aljo Beran

69643. Dívka

popis: Kombinovaná technika, 30x23 cm. Signováno vpravo dole Beran. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990
Narodil se v Krakově. V Praze studoval UMPRUM. Svůj život spojil s Olomoucí, kde nejen tvořil, ale také vedl Katedru výtvarné teorie a výchovy FF UP. Výrazně se podílel na obnovení Omlomoucké univerzity po II. světové válce. Je autorem dosud užívaného znaku Univerzity Palackého v Olomouci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

dražba ukončena: 28.11.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč