Litografie, 34x25 cm. Signováno v tisku Müller. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Papír v levém dolním rohu mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 57 cm
o autorovi: 1869 – 1939
Francouzsko-italský malíř a rytec švýcarského původu