Alfredo Müller - Dívky u piana

Litografie, 34x25 cm. Signováno v tisku Müller. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír v levém dolním rohu mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1869 – 1939
Francouzsko-italský malíř a rytec švýcarského původu

120435. Dívky u piana
Dražba ukončena:21.07.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.07.2024 9:25:20 11023