Alfred Seifert - Zamyšlená - kvalitní dobový rám

Domalovaný tisk na dřevě, 15x10 cm. Signováno dole uprostřed A. Seifert. Rámováno.

Pozn.: Vzadu výstavní štítek z galerie Kroupa.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1850 – 1901
Česko-německý malíř, známý hlavně svými portréty žen a dívek.

doporučujeme
Alfred Seifert
126600. Zamyšlená - kvalitní dobový rám
Zbývá:9 dnů, 17 hodin
Konec dražby:20.10.2024 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč