Domalovaný tisk na dřevě, 15x10 cm. Signováno dole uprostřed A. Seifert. Rámováno.
Pozn.: Vzadu výstavní štítek z galerie Kroupa.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: 1850 – 1901 Česko-německý malíř, známý hlavně svými portréty žen a dívek.