Alfred Seifert - Zamyšlená - kvalitní dobový rám

Domalovaný tisk na dřevě, 15x10 cm. Signováno dole uprostřed A. Seifert. Rámováno.

Pozn.: Vzadu výstavní štítek z galerie Kroupa.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1850 – 1901
Česko-německý malíř, známý hlavně svými portréty žen a dívek.

Alfred Seifert
126600. Zamyšlená - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:20.10.2024 21:09:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč