Alfred Kubin

59332. Rozhovor

popis: Kombinovaná technika - kresba, 30x23 cm. Signováno vpravo dole A. Kubin. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: pokřtěn Alfred Leopold Isidor, 10. dubna 1877 Litoměřice[1], Rakousko-Uhersko – 20. srpna 1959 Zwickledt, Wernstein am Inn, Rakousko) byl rakouský expresionistický grafik, ilustrátor a spisovatel narozený v Čechách.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč