Alfréd Kindler - Stavení za lesem

Olej na sololitu 15x15 cm Signováno vlevo dole Kindler. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1925 – 2019
Grafik, malíř, textilní výtvarník. Vyučil se litografem, studoval u prof. Hosáka litografii, za války začal pracovat jako návrhář textilu. V malbě byl autodidaktem, na studijním pobytu byl v Bavorsku. V textilní tvorbě se věnoval gobelínům, v grafice vytvářel především dřevořezy. Zabýval se také keramikou. V malbě tvořil hlavně krajiny. Samostatně vystavoval v Čechách.

306246. Stavení za lesem
Dražba ukončena:28.09.2020 20:25:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč