Alfréd Kindler - Květiny na stole

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Kindler. Olištováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1925 – 2019
Grafik, malíř, textilní výtvarník. Vyučil se litografem, studoval u prof. Hosáka litografii, za války začal pracovat jako návrhář textilu. V malbě byl autodidaktem, na studijním pobytu byl v Bavorsku. V textilní tvorbě se věnoval gobelínům, v grafice vytvářel především dřevořezy. Zabýval se také keramikou. V malbě tvořil hlavně krajiny. Samostatně vystavoval v Čechách.

Alfréd Kindler
98838. Květiny na stole
Dražba ukončena:16.07.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč