Alfréd Kindler - Krajina na podzim

Kombinovaná technika, 27x27 cm. Signováno vpravo dole Kindler. Rámováno.

o autorovi: 1925 – 2019
Grafik, malíř, textilní výtvarník. Vyučil se litografem, studoval u prof. Hosáka litografii, za války začal pracovat jako návrhář textilu. V malbě byl autodidaktem, na studijním pobytu byl v Bavorsku. V textilní tvorbě se věnoval gobelínům, v grafice vytvářel především dřevořezy. Zabýval se také keramikou. V malbě tvořil hlavně krajiny. Samostatně vystavoval v Čechách.

Alfréd Kindler
63208. Krajina na podzim
Dražba ukončena:01.08.2021 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč