Alfréd Kindler

63208. Krajina na podzim

popis: Kombinovaná technika, 27x27 cm. Signováno vpravo dole Kindler. Rámováno.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč