Alfréd Justitz

67619. Zátiší s jablky

popis: Olej na kartonu, 18x25 cm. Signováno vpravo dole Alfréd Justitz 1910. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Marií Dohnalovou, PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1879 - 1934
Narozen v Nové Cerekvi u Pelhřimova. Studoval architekturu na ČVUT u prof. Kotěry, poté na pražské AVU u prof. Pirnera a Thieleho a v Německu. Při pobytu v Paříži byl silně ovlivněn Cézannem. Maloval portréty, krajiny a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

zbývá: 14 dnů, 14 hodin

konec dražby: 03.11.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 24 000 Kč