Alfréd Justitz - Zátiší

Akvarel, 14x20 cm. Signováno vpravo dole Justitz 32. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

77338. Zátiší
Dražba ukončena:26.05.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč