Alfréd Justitz - Zátiší

Akvarel, 14x20 cm. Signováno vpravo dole Justitz 32. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

doporučujeme
77338. Zátiší
Zbývá:3 dnů, 16 hodin
Konec dražby:26.05.2022 20:16:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:15 000 Kč