Alfréd Justitz - Z jihu

Pastel, 50x62 cm. Signováno vlevo dole A. Justitz. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

48666. Z jihu
Dražba ukončena:27.08.2020 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč