Alfréd Justitz - Toaleta

Kresba, 18x14 cm, signováno vlevo dole A. Justitz, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

14952. Toaleta
Dražba ukončena:30.11.2017 21:35:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč