Alfréd Justitz - Toaleta

Nejdelší strana: 64 cm

Litografie, 46x36 cm. Signováno vpravo dole v tisku A. Justitz a vpravo dole tužkou Alfréd Justitz. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

113811. Toaleta
Dražba ukončena:31.03.2024 21:08:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč