Alfréd Justitz - Portrét muže

Kresba, 16x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

48101. Portrét muže
Dražba ukončena:17.09.2020 20:07:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč