Alfréd Justitz - Portrét dívky

Kombinovaná technika, 40x30 cm. Signováno A. Justitz. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

35228. Portrét dívky
Dražba ukončena:25.09.2019 22:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč