Tisky, 12x16 cm a 17x13 cm. Signovány vpravo dole. Rámy, skla.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1879 - 1934
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč