Alfréd Justitz - Konvolut 3 tisků

Tisky, 12x16 cm a 17x13 cm. Signovány vpravo dole. Rámy, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

96056. Konvolut 3 tisků
Dražba ukončena:04.06.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.05.2023 22:47:36 6854