Alfréd Justitz - Konvolut 3 kreseb

Kresby, 12x16 cm a 17x13 cm. Signovány vpravo dole. Rámy, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

88681. Konvolut 3 kreseb
Dražba ukončena:22.01.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč