Alfréd Justitz - Dívčí akt

Kresba, 29x21 cm, signováno vpravo dole A. Justitz, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

16901. Dívčí akt
Dražba ukončena:01.03.2018 20:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč