Alfréd Justitz - Akty v krajině

Kresba, 37x51 cm. Signováno vpravo dole A. Justitz. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Sklo v rohu prasklé. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

21314. Akty v krajině
Dražba ukončena:27.06.2018 22:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč