Alfréd Justitz - Akty

Kresby, obě 21x14 cm. Signovány vpravo dole A. Justitz. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
88818. Akty
Dražba ukončena:25.01.2023 22:14:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč