Alfred Emilien De Nieuwerkerke - Rytířský souboj

Bronz, mramor, délka 75 cm, výška 70 cm. Signováno Nieuwerkerke 1858.

Pozn.: Pozdější odlitek.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Váha: 51 kg.

o autorovi: 1811 - 1892
Francouzský sochař nizozemského původu.

doporučujeme
Alfred Emilien De Nieuwerkerke
154020. Rytířský souboj
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč