Bronz, mramor, délka 75 cm, výška 70 cm. Signováno Nieuwerkerke 1858.
Pozn.: Pozdější odlitek.
Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Váha: 51 kg.
o autorovi: 1811 - 1892 Francouzský sochař nizozemského původu.