Suchá jehla. 9x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole Alf. Cossmann. Rám, sklo.
Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1870 – 1951 Rakouský mědirytec a grafik