Alfred Cossmann - Agitátor

Suchá jehla. 9x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole Alf. Cossmann. Rám, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1870 – 1951
Rakouský mědirytec a grafik

110177. Agitátor
Dražba ukončena:21.01.2024 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.01.2024 14:12:26 13222