Alfons Mucha - Studie ženského aktu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 29x19 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen, utržený roh.

 

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

vydraženo
35877. Studie ženského aktu
Dražba ukončena:16.10.2019 21:21:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 500 Kč 16.10.2019 21:16:06 318
6 000 Kč 16.10.2019 21:15:15 5549
5 500 Kč limit (16.10.2019 21:15:06) 2939
5 500 Kč 16.10.2019 21:15:07 5549
5 000 Kč limit (16.10.2019 21:14:54) 2939
4 900 Kč 16.10.2019 21:14:55 5549
4 800 Kč limit (16.10.2019 21:14:47) 2939
4 700 Kč limit (16.10.2019 21:14:46) 5549
4 500 Kč limit (16.10.2019 21:14:44) 2939
4 400 Kč 16.10.2019 21:14:10 5549
4 300 Kč limit (16.10.2019 21:14:00) 318
4 200 Kč 16.10.2019 21:14:01 5549
4 100 Kč limit (16.10.2019 21:13:52) 318
4 000 Kč 16.10.2019 21:13:53 5549
3 900 Kč limit (16.10.2019 21:13:43) 318
3 800 Kč 16.10.2019 21:13:44 5549
3 700 Kč limit (16.10.2019 21:13:12) 318
3 600 Kč limit (16.10.2019 21:13:11) 2939
3 300 Kč limit (16.10.2019 21:13:02) 2939
3 200 Kč 16.10.2019 21:12:32 5549
3 100 Kč 16.10.2019 21:12:24 2939
3 000 Kč limit (16.10.2019 21:12:23) 318
2 800 Kč limit (16.10.2019 21:12:23) 318
2 700 Kč 16.10.2019 21:12:24 5549
2 600 Kč limit (16.10.2019 21:12:14) 318
2 500 Kč 16.10.2019 21:12:15 5549
2 400 Kč limit (16.10.2019 21:12:05) 318
2 300 Kč 16.10.2019 21:12:06 5549
2 200 Kč limit (16.10.2019 21:10:27) 318
2 100 Kč limit (16.10.2019 21:10:26) 2939
1 800 Kč limit (16.10.2019 21:10:12) 2939
1 700 Kč limit (16.10.2019 21:10:11) 318
1 500 Kč limit (16.10.2019 21:10:01) 2939
1 400 Kč 16.10.2019 21:10:02 318
1 300 Kč limit (16.10.2019 21:02:47) 2939
1 200 Kč 16.10.2019 20:45:23 5215
1 100 Kč 16.10.2019 20:43:41 6021
1 000 Kč 16.10.2019 20:38:49 318
900 Kč 16.10.2019 19:37:28 6021
800 Kč 05.10.2019 11:18:57 1022
700 Kč limit (05.10.2019 0:08:09) 5215
600 Kč 05.10.2019 0:08:10 318
500 Kč 03.10.2019 23:16:05 5215