Alfons Mucha - Soubor 3 publikací (Alfons Mucha)

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

1. O lásce, rozumu a moudrosti. Brož, 20x14 cm. 23 stran. Novoročenka Úvaly Alfonse Muchy. Vydal František Richter, ředitel Legiografie. Mírně poškozeno.

2. Poselství ..., které přinesl Alfons Mucha... Brož, 20x14 cm. 10 stran. Vydáno jako soukromý tisk Josefem Dobrovským, Plzeň. Vydáno ve 300 exemplářích. Mírně poškozeno.

3. Reklamní brožura pojišťovny Slavia. 24x16 cm, 30 stran. 7 ilustrací Alfons Mucha. Mírně poškozeno.

 

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

vydraženo
19184. Soubor 3 publikací (Alfons Mucha)
Dražba ukončena:17.05.2018 18:55:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 800 Kč 17.05.2018 18:50:14 2784
4 700 Kč 17.05.2018 18:49:44 2796
4 600 Kč 17.05.2018 18:47:45 2784
4 500 Kč 17.05.2018 18:47:27 2796
4 400 Kč 17.05.2018 18:46:33 2784
4 300 Kč 17.05.2018 18:42:18 2796
4 200 Kč 17.05.2018 18:41:14 2784
4 100 Kč 17.05.2018 18:40:09 2796
4 000 Kč 17.05.2018 18:39:54 2784
3 900 Kč 17.05.2018 18:35:44 2796
3 800 Kč 17.05.2018 18:34:42 2784
3 700 Kč 17.05.2018 18:33:36 2796
3 600 Kč 17.05.2018 18:33:26 2784
3 500 Kč 17.05.2018 18:32:28 2796
3 400 Kč 17.05.2018 18:31:57 2784
3 300 Kč 17.05.2018 18:30:20 2796
3 200 Kč 17.05.2018 18:29:14 2784
3 100 Kč 17.05.2018 18:28:11 2796
3 000 Kč 17.05.2018 18:27:15 2784
2 900 Kč 17.05.2018 18:25:27 2796
2 800 Kč 17.05.2018 18:24:26 2784
2 700 Kč 17.05.2018 18:20:19 2796
2 600 Kč 17.05.2018 18:19:10 2784
2 500 Kč 17.05.2018 18:15:04 2796
2 400 Kč limit (17.05.2018 16:28:39) 3004
2 300 Kč 17.05.2018 16:28:40 1101
2 200 Kč limit (17.05.2018 16:28:34) 3004
2 100 Kč 17.05.2018 16:28:35 1101
2 000 Kč limit (17.05.2018 12:09:43) 3004
1 900 Kč 17.05.2018 8:58:41 1101
1 800 Kč limit (17.05.2018 8:58:32) 3004
1 700 Kč 17.05.2018 8:58:33 1101
1 600 Kč limit (17.05.2018 8:58:27) 3004
1 500 Kč 17.05.2018 8:58:28 1101
1 400 Kč limit (17.05.2018 8:58:22) 3004
1 300 Kč 17.05.2018 8:58:23 1101
1 200 Kč limit (17.05.2018 8:58:16) 3004
1 100 Kč 17.05.2018 8:58:17 1101
1 000 Kč limit (16.05.2018 21:43:52) 3004
900 Kč 16.05.2018 19:30:14 1101
800 Kč 16.04.2018 16:48:30 2784
700 Kč 15.04.2018 13:03:49 3004