1. O lásce, rozumu a moudrosti. Brož, 20x14 cm. 23 stran. Novoročenka Úvaly Alfonse Muchy. Vydal František Richter, ředitel Legiografie. Mírně poškozeno.
2. Poselství ..., které přinesl Alfons Mucha... Brož, 20x14 cm. 10 stran. Vydáno jako soukromý tisk Josefem Dobrovským, Plzeň. Vydáno ve 300 exemplářích. Mírně poškozeno.
3. Reklamní brožura pojišťovny Slavia. 24x16 cm, 30 stran. 7 ilustrací Alfons Mucha. Mírně poškozeno.
o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč