Alfons Mucha - Původní obálka časopisu L'illustration z roku 1896

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litoofset, 37x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku Mucha 896. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

vydraženo
21897. Původní obálka časopisu L'illustration z roku 1896
Dražba ukončena:19.09.2018 21:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč limit (19.09.2018 20:16:47) 4301
5 500 Kč limit (19.09.2018 20:16:24) 3762
5 500 Kč limit (19.09.2018 20:16:25) 4301
4 300 Kč limit (19.09.2018 20:15:59) 3762
4 200 Kč 19.09.2018 20:16:00 4301
4 100 Kč limit (19.09.2018 20:15:39) 3762
4 000 Kč 19.09.2018 20:15:40 4301
3 900 Kč limit (19.09.2018 20:15:29) 3762
3 800 Kč 19.09.2018 20:15:30 4301
3 700 Kč limit (19.09.2018 20:15:01) 3762
3 600 Kč 19.09.2018 20:15:02 4301
3 500 Kč limit (19.09.2018 20:14:54) 3762
3 400 Kč 19.09.2018 20:14:55 4301
3 300 Kč limit (19.09.2018 20:14:46) 3762
3 200 Kč 19.09.2018 20:14:47 4301
3 100 Kč limit (19.09.2018 20:14:40) 3762
3 000 Kč 19.09.2018 20:14:41 4301
2 900 Kč limit (19.09.2018 20:14:33) 3762
2 800 Kč 19.09.2018 20:14:34 4301
2 700 Kč limit (19.09.2018 20:14:22) 3762
2 600 Kč 19.09.2018 20:14:23 4301
2 500 Kč limit (19.09.2018 20:14:16) 3762
2 400 Kč 19.09.2018 20:14:17 4301
2 300 Kč limit (19.09.2018 20:14:09) 3762
2 200 Kč 19.09.2018 20:14:10 4301
2 100 Kč limit (19.09.2018 20:13:53) 3762
2 000 Kč 19.09.2018 20:13:54 4301
1 900 Kč limit (19.09.2018 20:13:46) 3762
1 800 Kč 19.09.2018 20:13:47 4301
1 700 Kč limit (19.09.2018 20:09:25) 3762
1 600 Kč 19.09.2018 19:33:10 4299
1 500 Kč 19.09.2018 18:41:31 4301
1 400 Kč 19.09.2018 18:33:52 4285
1 300 Kč 19.09.2018 18:20:54 4301
1 200 Kč 18.09.2018 16:50:35 1101
1 100 Kč 17.09.2018 17:56:17 4116
1 000 Kč 09.09.2018 15:58:28 2121
900 Kč 30.08.2018 8:52:55 4116
800 Kč 26.07.2018 19:29:10 909
700 Kč 25.07.2018 22:11:42 4070