Alfons Mucha

60254. La Dame Aux Camelias, Les Maitres de l'Affiche

popis: Barevná litografie, 37x26 cm. Signováno vlevo dole v tisku Mucha. Rám, pasparta, sklo. Tiskl Chaix 1898.

 

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

 

dražba ukončena: 16.06.2021 19:31:55

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 500 Kč 16.06.2021 19:26:55 2339
9 000 Kč 16.06.2021 19:24:56 7172
8 500 Kč 16.06.2021 19:24:48 4309
8 000 Kč 16.06.2021 19:20:20 2339
7 500 Kč 16.06.2021 19:19:32 7172
7 000 Kč 16.06.2021 19:19:03 2339
6 500 Kč 16.06.2021 19:18:40 1101
6 000 Kč 16.06.2021 19:17:53 2339
5 500 Kč limit (16.06.2021 19:17:45) 1101
5 500 Kč 16.06.2021 19:17:46 2339
5 000 Kč limit (16.06.2021 19:17:30) 1101
4 900 Kč 16.06.2021 19:17:31 7172
4 800 Kč limit (16.06.2021 19:17:20) 1101
4 700 Kč 16.06.2021 19:16:52 7172
4 600 Kč 16.06.2021 19:16:35 2339
4 500 Kč limit (16.06.2021 19:16:25) 1101
4 400 Kč 16.06.2021 19:16:26 7172
4 300 Kč limit (16.06.2021 19:16:01) 1101
4 200 Kč 16.06.2021 19:14:01 2339
4 100 Kč limit (16.06.2021 19:13:54) 234
4 000 Kč 16.06.2021 19:13:55 2339
3 900 Kč limit (16.06.2021 19:13:48) 234
3 800 Kč 16.06.2021 19:13:49 2339
3 700 Kč limit (16.06.2021 19:13:42) 234
3 600 Kč 16.06.2021 19:13:43 2339
3 500 Kč limit (16.06.2021 19:13:15) 234
3 400 Kč 16.06.2021 19:13:16 2339
3 300 Kč limit (16.06.2021 19:12:46) 234
3 200 Kč 16.06.2021 19:12:21 2339
3 100 Kč 16.06.2021 19:11:27 1101
3 000 Kč limit (16.06.2021 19:11:22) 234
2 900 Kč 16.06.2021 19:11:23 1101
2 800 Kč limit (16.06.2021 19:11:17) 234
2 700 Kč 16.06.2021 19:11:18 1101
2 600 Kč limit (16.06.2021 19:11:11) 234
2 500 Kč 16.06.2021 19:11:12 1101
2 400 Kč limit (16.06.2021 19:11:06) 234
2 300 Kč 16.06.2021 19:11:07 1101
2 200 Kč limit (16.06.2021 19:08:34) 234
2 100 Kč 16.06.2021 19:00:00 1101
2 000 Kč 16.06.2021 16:49:38 8657
1 900 Kč 16.06.2021 10:58:38 1101
1 800 Kč 21.05.2021 21:11:18 7172
1 700 Kč 21.05.2021 18:50:12 1101
1 600 Kč 20.05.2021 21:07:05 7172
1 500 Kč limit (20.05.2021 21:06:59) 3724
1 500 Kč limit (20.05.2021 21:07:00) 7172
1 300 Kč limit (20.05.2021 21:06:49) 3724
1 200 Kč 20.05.2021 21:06:50 7172
1 100 Kč limit (20.05.2021 12:45:10) 3724
1 000 Kč 19.05.2021 21:17:41 7172