Alfons Mucha - Konvolut 4 tisků

Ofsety, od 85x30 cm do 82x30 cm. 4x signováno vpravo dole v tisku Mucha 99. Rám,sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

69502. Konvolut 4 tisků
Dražba ukončena:08.12.2021 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč