Alfons Mucha - Alegorie

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, kresba barevnými tužkami, uhel, běloba na papíře, 66 x 41 cm, signováno vpravo dole Mucha, rám, zaskleno.

Pozn.: Kresba barevnými tužkami, uhel, běloba. Současnému majiteli potvrdil pravost syn Alfonse Muchy Jiří. Na zadní straně se nachází ručně psané potvrzení Jiřího Muchy. Rám mírně poškozen.

 

o autorovi: 1860 - 1939.
Narozen v Ivančicích. Výtvarným nadáním vynikal již při studiích na gymnáziu, na AVU do Prahy ale nebyl přijat. Malovat nepřestal a později byl přijat na AVU do Mnichova a následně na akademii Julian do Paříže. Nejslavnější Muchovo období je kolem přelomu 19. a 20. století. Byl označován za největšího dekorativního umělce světa. Svým všestranným nadáním zasahoval do všech uměleckých oborů, sochařstvím počínaje a divadlem konče.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

vydraženo
19897. Alegorie
Dražba ukončena:26.04.2018 20:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
60 000 Kč limit (26.04.2018 20:13:07) 3943
55 000 Kč limit (26.04.2018 20:12:36) 3699
55 000 Kč 26.04.2018 20:12:37 2939
50 000 Kč limit (26.04.2018 20:10:16) 3699
49 000 Kč 26.04.2018 20:10:17 2939
48 000 Kč limit (26.04.2018 20:09:45) 3699
47 000 Kč 26.04.2018 20:09:46 2939
46 000 Kč limit (26.04.2018 20:09:01) 3699
45 000 Kč 26.04.2018 20:09:02 2939
44 000 Kč limit (26.04.2018 20:08:36) 3699
43 000 Kč limit (26.04.2018 20:08:35) 2939
41 000 Kč limit (26.04.2018 9:36:50) 3699
40 000 Kč limit (26.04.2018 9:36:49) 3724
36 000 Kč limit (26.04.2018 8:37:49) 3699
35 000 Kč limit (26.04.2018 8:37:48) 3724
31 000 Kč limit (26.04.2018 8:36:54) 3699
30 000 Kč limit (26.04.2018 8:36:53) 3724
25 000 Kč limit (25.04.2018 22:22:03) 3699
24 000 Kč 25.04.2018 11:03:15 318
23 000 Kč 24.04.2018 13:16:04 849
22 000 Kč 20.04.2018 20:36:25 2325
21 000 Kč 15.04.2018 18:00:17 3788
20 000 Kč limit (15.04.2018 18:00:11) 121
19 000 Kč 15.04.2018 18:00:12 3788
18 000 Kč limit (15.04.2018 18:00:07) 121
17 000 Kč 15.04.2018 18:00:08 3788
16 000 Kč limit (15.04.2018 18:00:04) 121
15 000 Kč limit (15.04.2018 18:00:03) 3788
14 000 Kč limit (15.04.2018 11:08:49) 121
13 000 Kč 14.04.2018 22:57:08 2325
12 000 Kč 14.04.2018 22:52:11 909
11 000 Kč 14.04.2018 19:47:12 3788
10 000 Kč limit (14.04.2018 18:45:12) 121
10 000 Kč 14.04.2018 18:45:13 2216
9 500 Kč limit (14.04.2018 18:45:04) 121
9 000 Kč 14.04.2018 18:45:05 2216
8 500 Kč limit (14.04.2018 18:44:56) 121
8 000 Kč 14.04.2018 18:44:57 2216
7 500 Kč limit (14.04.2018 18:44:47) 121
7 000 Kč 14.04.2018 18:44:48 2216
6 500 Kč limit (14.04.2018 18:44:33) 121
6 000 Kč 14.04.2018 18:44:34 2216
5 500 Kč limit (14.04.2018 18:44:11) 121
5 000 Kč limit (14.04.2018 18:44:10) 2216
4 200 Kč limit (14.04.2018 18:43:52) 121
4 100 Kč limit (14.04.2018 18:43:51) 2216
3 700 Kč limit (14.04.2018 18:43:27) 121
3 600 Kč limit (14.04.2018 18:43:26) 2216
3 200 Kč limit (14.04.2018 18:43:06) 121
3 100 Kč limit (14.04.2018 18:43:05) 2216
2 700 Kč limit (14.04.2018 18:42:46) 121
2 600 Kč limit (14.04.2018 18:42:45) 2216
2 200 Kč limit (14.04.2018 18:42:25) 121
2 100 Kč limit (14.04.2018 18:42:24) 2216
1 700 Kč limit (14.04.2018 11:20:30) 121
1 600 Kč 13.04.2018 18:35:55 2216
1 500 Kč 13.04.2018 16:54:41 3712