Kombinovaná technika (dřevoryt doplněný pérovkou a akvarelem), 59x20,5 cm, signováno vpravo dole, rám. Pozn.: Malba i rám mírně poškozeny. NEJEDNÁ se o dílo A. Muchy, nýbrž o starou kopii provedenou zajímavou technikou.