Miloš Kurovský - Spící genius

Pastel na veluru, 65x120 cm, signováno vlevo dole Kurovský, rám.

1924, Ostrava

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4480. Spící genius
Dražba ukončena:25.05.2016 18:13:55
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč