Pastel na papíře, 28x20 cm, Signováno dole uprostřed ILKO 2016. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1955 Běloruský malíř.