Alexandr Iljuščenko - Kolie

Olej na plátně, 60x45 cm. Signováno vpravo dole Ilko 2009. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1955
Běloruský malíř.

116794. Kolie
Dražba ukončena:12.06.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč

2 000 Kč 29.05.2024 15:15:33 2612