Alexandr Iljuščenko - Hra světla v podzimním lese

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole ILKO 2006. Olištováno.

Pozn.: Tento ruský autor vyniká hrou světla ve svých dílech, což je evidentní i na tomto duši hladícím obrazu. Celkově se dá bez ostychu řící, že jeho díla mají velké charisma a jsou ozdobou každé sbírky. Je to vynikající příležitost prosvětlit klidem a pohodou sběratelův interiér.

o autorovi: 1955
Běloruský malíř.

48401. Hra světla v podzimním lese
Dražba ukončena:26.08.2020 20:10:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč