Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole ILKO 2006. Olištováno.
Pozn.: Tento ruský autor vyniká hrou světla ve svých dílech, což je evidentní i na tomto duši hladícím obrazu. Celkově se dá bez ostychu řící, že jeho díla mají velké charisma a jsou ozdobou každé sbírky. Je to vynikající příležitost prosvětlit klidem a pohodou sběratelův interiér.
o autorovi: 1955
Běloruský malíř.