Olej na plátně, 48x47 cm. Signováno vpravo nahoře Alex Jakesch Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1962 – 1934
Český malíř, rytec, sochař, pedagog. Studoval na pražské Akademii výtvarných umění, dále na Akademii v Mnichově u profesorů Benczura a Lindenschmidta. Od r. 1903 byl profesorem na UMPRUM v Praze. Vynikl jako malíř podobizen, dalším tématem jeho tvorby byly náboženské motivy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.