Alexander J. Pelíšek - Chrám sv. Mikuláše na Malé Straně

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Alej J. Pelíšek 1916. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

305852. Chrám sv. Mikuláše na Malé Straně
Dražba ukončena:15.08.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč