Olej na plátně, 37x58 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Pozn.: Datováno kolem roku 1880. Restaurováno. Obraz zakoupil současný majitel ve vídeňském Dorotheu za cenu 3500 euro
o autorovi: 1820 – 1902
Rakouský malíř žánrových a bitevních scén, samouk.
Ačkoli nestudoval na vídeňské akademii, byl oblíbený u svých klientů z kruhů vídeňské dvorní šlechty. Bensa namaloval řadu vyobrazení z válečného života, které dosáhly uznání a vysokých cen. Jeho díla měl ve sbírce i arcivévoda Joseph Ferdinand a císař František Josef I.