Alexander Calder - Útvary

Litografie, 30x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Calder. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zakoupeno v 60- tých letech v New Yorku.

22779. Útvary
Dražba ukončena:27.09.2018 21:55:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč