Jaroslav Zamazal - Veris - Na venkově u rybníka

Olej na plátně, 70x115 cm, signováno vlevo dole Veris, rám.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

4483. Na venkově u rybníka
Dražba ukončena:25.05.2016 18:12:00
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč