Bedřich Blažek - Cikánský tábor

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Blažek B., rám, zaskleno.

1901, Veltruby - 1960, Praha
Soukromý žák Blažíčka a Radimského. Malíř Kolína a okolí.

4481. Cikánský tábor
Dražba ukončena:25.05.2016 18:15:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč