Gustav Macoun - Podzim ve vsi

Olej na kartonu, 60x80 cm, signováno vlevo dole Macoun, rám.

1892, Praha - 1934, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4478. Podzim ve vsi
Dražba ukončena:25.05.2016 18:07:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:26 000 Kč