Aleša Waic

35863. Bedřich Smetana a Antonín Dvořák

popis: Suché jehly, 42x28 cm. Signovány vpravo dole Waic Aleša. Autorské tisky. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno, 1x prasklé sklo.

dražba ukončena: 16.10.2019 21:02:32

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč