Aleš Venhoda - Štědrý večer v Třebíči

Nejdelší strana: 64 cm

Olej na sololitu, 44x57 cm. Aleš Venhoda 24.12. 1990. Rámováno. Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946

86001. Štědrý večer v Třebíči
Dražba ukončena:06.11.2022 20:16:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč