Aleš Venhoda - Náměšť nad Oslavou

Olej na sololitu, 37x56 cm. Signováno vlevo dole Venhoda 93. Rámováno. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1946

86807. Náměšť nad Oslavou
Dražba ukončena:27.11.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč