Aleš Venhoda - Konvolut 2 prací: Řeka v údolí a Polní práce

Nejdelší strana: 62 cm

1. Olej na sololitu, 41x55 cm. Nesignováno. Rámováno. 2. Olej na sololitu, 22x30 cm. Monogramováno vlevo dole A.V. Rámováno. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1946

87386. Konvolut 2 prací: Řeka v údolí a Polní práce
Dražba ukončena:04.12.2022 20:06:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč