Aleš Venhoda - Konvolut 2 prací: Řeka v údolí a Polní práce

1. Olej na sololitu, 41x55 cm. Nesignováno. Rámováno. 2. Olej na sololitu, 22x30 cm. Monogramováno vlevo dole A.V. Rámováno. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1946

87386. Konvolut 2 prací: Řeka v údolí a Polní práce
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 02.12.2022 14:16:40 8103