Aleš Venhoda - Brno v mlze

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na sololitu, 30x60 cm Monogramováno vpravo dole A.V. 91. Rámováno.

o autorovi: 1946

90266. Brno v mlze
Dražba ukončena:19.02.2023 20:14:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč